Kurz je určený pre žiadateľov o vydanie európskeho preukazu spôsobilosti ATPL (A) podľa nariadenia Komisie (EÚ) č. 1178/2011, ktorý už sú držiteľmi preukazu spôsobilosti dopravného pilota (ATPL) vydaného treťou krajinou alebo v jej mene v súlade s prílohou 1 k Chicagskému dohovoru za predpokladu, že splnili požiadavku na prax na účely vydania preukazu spôsobilosti ATPL v zmysle podčasti F prílohy I k nariadeniu (EÚ) č. 1178/2011.

Obsah konverzného kurzu je stanovený podľa Vašich skúseností, minimálne však v rozsahu 4 hodín výučby s inštruktormi teoretickej výučby (TKI) a 30 hodín samoštúdia.
Súčasťou kurzu je aj prístup k online aplikácii s kompletnou databázou otázok, ktorá Vám pomôže s prípravou na skúšku teoretických vedomostí.

Ak nie ste držiteľom jazykovej spôsobilosti v súlade s ustanovením FCL.055 prílohy I (časti FCL) k nariadeniu (EÚ) č.1178/2011, zabezpečíme preskúšanie u našej partnerskej organizácie.

Nedozvedeli ste sa všetko, čo ste potrebovali alebo sa chcete dozvedieť viac? Kontaktujte nás: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

CHCEM PRÍSŤ