Toto sme my

CEO

BORIS CEO

Boris má skúsenosti s prácou v leteckých spoločnostiach a v ATS. Je obchodný pilot lietadiel, ale aj zanietený pilot dronov. Obe tieto oblasti nám odborne zastrešuje.
HT

PETER HT

Peter začínal ako dispečer leteckej spoločnosti a neskôr pokračoval v kariére profesionálneho pilota. S B737 a B777 oblietal skoro celý svet. Odborne vedie výcviky spojené s "veľkou dopravou" a ľudské faktory.
TKI

PATRIK TKI

Patrik začínal svoju kariéru na dispečingu v leteckej spoločnosti, odkiaľ prešiel do sveta ATS. Pozná obe strany lietania - aj z pohľadu pilota aj z pohľadu riadenia letovej prevádzky. U nás je pravou rukou HT pre ATPL(A) výcvik a významná podpora pre ostatné PROA kurzy.
SAFETY

DENISA SAFETY

Niekoľko rokov pôsobila v ČR u najdlhšie lietajúceho dopravcu. Po návrate domov sa venovala rozvoju SMS pre naše najvýznamnejšie medzinárodné letisko. U nás je garantom školení a konzultácií ohľadne riadenia bezpečnosti.
RADIO

JOZEF RADIO

Jeho kariéra začala na Telekomunikačnom úrade. Aktuálne dohliada, aby sa lietadlá nad SR rádiom dovolali riadiacemu letovej prevádzky. Jeho široká znalosť tejto oblasti Vám pomôže pochopiť problematiku rádiokomunikácie.
AVIATION ENGLISH

ZUZKA AVIATION ENGLISH

Jej druhým komunikačným jazykom je angličtina. Na palube dopravných lietadiel prežila niekoľko rokov a stále sa v tomto prostredí nestratí. Je certifikovaná lektorka, ktorá Vám v leteckej angličtine ukáže ten správny smer.
B737

PETER B. B737

Kapitán B737 s encyklopedickými znalosťami. Má zážitky z lietania v rôznych kútov sveta, kde odlietal časť svojej profesionálnej kariéry.
KARTOGRAFIA

PETER P. KARTOGRAFIA

Okrem toho, že kreslí mapy, pozná umenie lietania. Výborný znalec všeobecnej navigácie, skúsený navigátor na súťažiach presného lietania a rally.
AERODYNAMIKA

RADO AERODYNAMIKA

Ak vás fyzika na škole nebavila, tak teraz vás časť o tom, prečo vlastne lietadlo letí baviť určite bude. Pretože to nie je iba o vztlaku a podtlaku, ale aj o vašej bezpečnosti.
CRM

KATKA CRM

Inštruktorka vzdelávacích aktivít celou dušou - u nás sa momentálne stará o to, aby sa z našich odborníkov stali tí najlepší inštruktori, ktorí Vás prevedú svetom leteckej teórie. Svoje bohaté skúsenosti z letectva však využije aj na naše ďalšie špecializované kurzy.
TKI

ŠIMON TKI

Mladý a šikovný budúci pilot vo veľkej doprave, vyštudovaný letecký technik, aktívny pilot vetroňov, bývalý juniorsky lyžiarsky reprezentant. Jeho potenciál, nový pohľad na vec a mladícky nadhľad nám pomáha rozvíjať značku PROAVIATE.
UAV

PETR UAV

Peťo nie je iba inštruktor UAV, má odborné skúsenosti v oblasti ATM a zároveň je súkromný pilot lietadiel. Každopádne jeho všestrannosť v PROAVIATE radi podporujeme a vítame ho v tíme.
TKI

ZUZANA TKI

Zuzana pracovala niekoľko rokov v administratíve leteckej spoločnosti, vyskúšala si prácu v údržbovej organizácií dopravných lietadiel či v ATS. Voľný čas jej vypĺňa bezmotorové lietanie.
HUMAN FACTOR

MICHAL HUMAN FACTOR

Michal pôsobí v oblasti psychológie avšak vo voľnom čase lieta ako pilot a inštruktor vetroňov. Skúsenosti z oboch týchto domén bude využívať v téme ľudského faktora v letectve.
METEO

IVAN METEO

Fascinovaný prírodou a tým, čo sa v tej atmosfére deje, vyštudovaný letecký meteorológ. Ako paraglide pilot presne vie, ako je pri lietaní veľmi dôležité rozoznať a pochopiť meteorologické úkazy.
excellence starts from knowledge