Získavanie vedomostí je individuálny proces. V teoretickej výučbe v letectvom odvetví sú študentami zväčša dospelí ľudia, ktorí majú skúsenosti z rôznych prostredí a tak pri učení sa vyhodnocujú informáciu z rôznej perspektívy a zároveň majú iné vnímania  a očakávania, s ktorými treba pracovať a usmerňovať ich. 

Letecká doprava nie je prostredie na improvizáciu, nie je tu priestor na skúšania štýlom pokus omyl, či neustále robenie chýb z neznalosti. 

Rola inštruktora v tomto procese je zásadná a práve inštruktor znáša obrovskú zodpovednosť, aby svojich študentov neustále a rôznymi spôsobmi motivoval k učeniu sa a previazal ich nadobudnutú teóriu s praxou, aby ich pôsobenie v leteckom  priemysle bolo bezpečné pre nich samých ako aj pre ich kolegov.

PROAVIATE kurz TRAIN THE TRAINER sa zameriava na prípravu a upevňovanie vedomostí a zručností v roli inštruktora. Je vystavaný pre inštruktorov teoretickej výučby (TKI), či budúcich letových inštruktorov (FI) a examinátorov (FE), inštruktorov palubného ale aj pozemného personálu, poskytovateľov leteckých a navigačných služieb ako aj každého, kto sa poskytovaním vzdelávania/výcviku venuje.

Kurz napĺňa požiadavky na získanie osvedčenia inštruktora nariadenia Komisie (EÚ) č. 1178/2011 - Teaching&Learning.

V prípade záujmu o kurz vám tiež radi syllaby vášho školenia prispôsobíme vašim potrebám a na základe našich doterajších skúseností..

Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

VÁŠ KURZ BUDE

Používaním stránok www.proaviate.sk vyjadrujete súhlas s používaním cookies v súlade s nastavením prehliadača.